Save: 150৳
Bloody G200S USB Gaming Headphone Black & Red Combo
- Discount Price:
1,750৳ - Regular Price:
1,900৳ - Stock:
In Stock - Brand: A4TECH
- Model:
BLOODY G200S
Payment Options
Key Features
- Model: Bloody G200S
- Large Protein Leather Ear Pads
- Single-Directional Mic
- Auto-Adjusting Headband
- Braided Tangle-Free Cable
- Cable Length - 6.5 ft
অনলাইনে অর্ডার করতে হলে, পণ্য ভেদে নির্দিষ্ট পরিমাণ টাকা অগ্রিম প্রধান করতে হবে। প্রোডাক্টের অবশিষ্ট টাকা, ক্যাশ অন ডেলিভারিতে পরিশোধ করবেন। প্রোডাক্ট স্টক অথবা দাম সংক্রান্ত যেকোনো বিষয়ে তথ্য জানতে আমাদেরকে কল করুন অথবা আমাদের হোয়াটসঅ্যাপে এ যোগাযোগ করুন।
Recently view
3,050৳ 3,550৳
Ex Tax:3,050৳
Specification
| Technical Specifications | |
| DRIVER Diameter | 50mm Driver |
| Frequency Range | 20 Hz - 20 KHz |
| Impedance | 16 ohm |
| Sensitivity | 100 dB |
| Input Jack | USB |
| Connectivity | Wired |
| Audio And Microphone | |
| Pick-up Pattern | Single-Directional Mic |
| Microphone | |
| frequency | 100 Hz-10 KHz |
| Sensitivity | - 44 dB |
| Physical Specification | |
| Colour | Black & Red |
| Dimensions | 220 x 195 x 97 mm |
| Cable Length | Material: Tangle-Free Braided Cable Cable Length: 200 cm |
| Warranty Information | |
| Warranty | 01 Year Official Warranty |
Review